DEZYNFEKCJA METODĄ ULV ZAMGŁAWIANIE

ACS Polska jako profesjonalna firma obsługująca nieruchomości od 2007r oferuje usługę dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania ULV.

FAQ

Najważniejsze informacje.

Zamgławiacz ULV wyrzuca z siebie dezynfekującą mgłę, która ma kroplę 12 razy mniejszą niż w opryskiwaczu, płyn zachowuje się jak gaz – nie opada, ale unosi się przez 40 minut w powietrzu, dociera w każdy zakamarek pomieszczenia, a wraz z nią czynnik chemiczny.

Niektóre wirusy i bakterie mogą przetrwać poza organizmem człowieka, w tym na różnych powierzchniach w biurze czy mieszkaniu. W przypadku koronawirusa COVID-19 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Środki dezynfekujące na bazie alkoholu, których używamy skutecznie eliminują wirusy i bakterię.

Minimalna wielkość kropli to 5 mikronów, maksymalna 30 mikronów. Jest to na tyle mała objętość, że środek dezynfekcyjny dostanie się do miejsc niedostępnych normalną metodą takich jak szczeliny, listwy przypodłogowe, przerwy między meblami, a nawet mikroprzerwy w konstrukcji drzwi, paneli, okien i sprzętów.

Po każdej dezynfekcji wystawiamy stosowny certyfikat ze szczegółowym opisem czynności i specyfikacją środka dezynfekującego.

Tak. Jest bezpieczna dla urządzeń komputerów, telewizorów i innych urządzeń elektrycznych.

Wszelkiego rodzaju pomieszczenia: biura, magazyny, sklepy, apteki,  klatki schodowe, powierzchnie użytkowe.

grupa ACS POLSKA

KONTAKT

+48 884 725 366

kontakt@acs-polska.pl

ul.Wadowicka 7; 30-347 Kraków

www.acspolska.pl

Copyright 2020 grupa ACS Polska